Организация и проведение детских праздников в Полтаве

Аниматоры на день рождения, выпускной, праздничные мероприятия

 

 

"Бетмен та Бетвумен"

 

 

 

 

 

 

 

Бетмен та Бетвумен – два популярні супергерої, на яких виросло не одне покоління дітей. Ці герої не мають чітких вікових категорій та стають справжньою «родзинкою» на будь-якому святі, зацікавлюючи всіх без винятку гостей: починаючи від найменших і до дорослих. Популярність Бетмена разом із його вірною супутницею Бетвумен не згасає, а поступово набирає обертів. Все це завдяки різним коміксам, мультиплікаційним серіалам і комп'ютерним іграм, з якими знайома кожна дитина.

Чого чекати маленьким героям від Бетмена та Бетвумен?

Як тільки команда супергероїв в особі Бетмена та Бетвумен потрапляє на святковий захід, одразу починається масовий набір у команду супергероїв. Внаслідок цього маленькі непосиди можуть взяти участь у боротьбі зі злом, вирушаючи за неймовірними пригодами.

Бетмен та Бетвумен на дитячий День народження – це чудове рішення влаштувати грандіозне свято. Супергерої пропонують наступну розважальну програму:

•  Можливість відчути себе справжнім супергероєм разом із своїми кумирами.

•  Проведення цікавих конкурсів, квестів, ігор.

•  Організація інтерактивної програми, продуманої до найменших деталей.

Таким чином, супергерої Бетмен та Бетвумен гарантують усім гостям отримання незабутніх емоцій.

Запросити на свято супергероїв

Дитячий клуб «Острівець Пригод» у Полтаві пропонує всім охочим замовити супергероїв Бетмен та Бетвумен на свято для свого чада. Аніматори готові провести заздалегідь сплановану розважальну програму як у приміщенні, так і на свіжому повітрі.

Все, що потрібно зробити – повідомити нам про своє бажання щодо проведення незабутньої урочистості. Аніматори Бетмен і Бетвумен одразу розправлять свої чорні плащі та прилетять на свято не тільки для веселощів, але й для захисту маленьких непосид від різних лиходіїв.