Организация и проведение детских праздников в Полтаве

Аниматоры на день рождения, выпускной, праздничные мероприятия

Мавка та Лукаш

Мавка та Лукаш

Створити неймовірну атмосферу свята можна замовивши на нього Мавку та Лукаша – головних героїв драми-феєрії «Лісова Пісня». Прекрасні та чаруючі ліси з давніх часів приваблюють своєю таємністю та загадковістю. Мавка – дивовижна німфа, берегиня лісу, що всім серцем закохується у талановитого музику Лукаша. Поринути в українську історію і культуру дуже просто з аніматорами в Полтаві.

Ніжна Мавка та хоробрий Лукаш запрошують у незабутню подорож в захоплюючий світ міфічних істот, де можна весело та цікаво провести час разом. На гостей чекають чарівні танці, співи, сюрпризи та пригоди. Тільки пройшовши усе це, можна почути, як звучить неймовірна Лісова Пісня. І це далеко не всі цікавинки, які приготували для дітей аніматори. І винуватець урочистості, і його гості неодмінно будуть в захваті!

Це чудова можливість прививати в дітях любов до рідної країни, до українських творів, поезії, української пісні. Адже дуже важливо шанувати та пам'ятати народні традиції, та бути гордим за свій народ! Це все незбагненна і незрівнянна краса!

Замовити аніматорів на свято

Мавка та Лукаш – це не тільки яскраве, цікаве та веселе свято. Це ще й безліч позитивних емоцій для усіх гостей: і маленьких, і дорослих. Це кращий вибір для тих, хто цікавиться українською культурою і бажає отримати від святкування незабутні враження.

Саме цю мету переслідують професійні аніматори в Полтаві. І роблять для цього усе можливе: яскраві та приваблюючі увагу костюми, атрибут і, звичайно, індивідуальний підхід до кожної дитини! З нами всі малюки будуть відчувати себе щасливими, і отримають море позитивних емоцій. На них чекає багато розваг та цікавинок. Ми знаємо, що таке ідеальне дитяче свято, і знаємо як його створити!