Организация и проведение детских праздников в Полтаве

Аниматоры на день рождения, выпускной, праздничные мероприятия

 

Роблокс

Roblox – популярна комп'ютерна гра, яка є повноцінною багатофункціональною онлайн-платформою, що дозволяє гравцям створювати власну віртуальну реальність. Тут можна легко запрошувати будь-яку кількість друзів, грати в різних світах, створених іншими учасниками гри. Якщо ви точно знаєте, що ваша дитина активно захоплюється паркурами, добре заробляє токіни і намагається не пропускати поїнти, тоді організація дитячого свята в стилі Роблокс є чудовим рішенням.

Святкова програма Роблокс або створи власну реальність

Головними ведучими свята стануть популярні персонажі Роблокс , завдання яких полягає в наступному:

•  Вигадувати цікаві конкурси різного рівня складності.

•  Коментувати ігри та квести, піднімаючи всім присутнім настрій своїми жартами.

•  Допомагати дітлахам впоратися з поставленими завданнями, підказувати та коментувати все, що відбувається.

Ми гарантуємо, що кожен із учасників на всі 100% буде залучений до процесу. Адже, що може бути захоплюючим і веселішим, ніж тусовка в колі своїх друзів, які підтримують і поділяють ваші інтереси, захоплення.

Організація свята у форматі Роблокс – це велика кількість різноманітних випробувань, змагань, незабутніх пригод разом із тематичною атрибутикою.

Організація свята у тематиці Роблокс

Якщо ви вирішили організувати для власного чада Роблокс-вечірку у Полтаві, тоді дитячий клуб «Острівець Пригод» готовий допомогти кожному з батьків у вирішенні всіх питань, пов'язаних із підготовкою. Усі заплановані завдання, конкурси було стилізовано під фірмові фічі Роблокс.

Наша команда професіоналів підготувала найцікавіші змагання з популярної гри, які точно сподобаються вашій дитині. Програму Роблокс буде індивідуально підібрано під певне свято з урахуванням вікової категорії маленьких гостей.