Организация и проведение детских праздников в Полтаве

Аниматоры на день рождения, выпускной, праздничные мероприятия

 

 

Персонаж «Жінка Кішка»

 

 

Жінка-кішка – відома супергероїня з американських коміксів, фільмів та мультиплікаційних серіалів, яка разом зі своїм другом Бетменом готова врятувати всіх, хто потребує допомоги. Відмінні риси такого героя полягають в оригінальному костюмі: чорний костюм з маскою та гострими вушками. Кожна дитина зможе взяти участь у захоплюючій шоу-програмі, вирушаючи разом із Жінкою-кішкою у неймовірну пригоду, де потрібно боротися з різними лиходіями, потрапляючи в цікаві ситуації.

Захоплюючі пригоди разом із Жінкою-кішкою

Аніматор Жінка-кішка вже підготувала унікальний сюжет для святкування дитячого заходу з огляду на вікову групу дітей. Відомий лиходій Джокер встиг взяти в полон Бетмена, а єдиний, хто може врятувати ситуацію, звільняючи супергероя з полону – це іменинник разом із своїми гостями.

В результаті маленьких гостей чекають дуже веселі пригоди. Супергерой Жінка-кішка прийшла на свято просити допомоги у іменинника, щоб пройти всі випробування та складнощі:

•  всілякі квести;

•  рухливі ігри;

•  море позитиву та сміху;

•  різноманітні конкурси;

•  захоплюючі естафети.

Завдяки великому досвіду роботи з дітьми різного віку аніматор з легкістю зможе знайти підхід до кожної дитини.

Запросити Жінку-кішку на дитяче свято

Дитяче свято з аніматором Жінка-кішка – це можливість зацікавити усю групу дітей, поєднуючи їх однією спільною справою. Щойно місія з порятунку Всесвіту буде виконана, кожен учасник такої подорожі зможе пройти обряд посвяти у супергерої.

Разом з нашим аніматором дітлахи зможуть з легкістю впоратися з усіма пастками, розставленими лиходіями. Тому, щоб організувати незабутній урочистий захід для свого чада, достатньо запросити Жінку-кішку на День народження, випускний або на інше будь-яке свято з виїздом на природу або до ресторану, дитячого садку тощо.