Организация и проведение детских праздников в Полтаве

Аниматоры на день рождения, выпускной, праздничные мероприятия

 

 

Домовенок «Б-ба»

 

 

Б-ба – маленька інопланетна істота, яка спеціально прилетіла на планету Земля для вивчення нашого світу. Однак Б-ба не звик до звичного для нас побуту і за рахунок своєї непідробної цікавості постійно потрапляє у безглузді та смішні ситуації. Разом із дітьми аніматори у костюмах вирушать у неймовірні пригоди, а маленькі непосиди стануть справжніми провідниками та помічниками інопланетної істоти. Діти зможуть підказати Б-бі, як вибратися з тієї чи іншої ситуації.

Організація дитячого Дня народження разом із інопланетною істотою – Б-ба

Запрошуючи аніматора Б-ба , кожен з батьків може розраховувати на оригінальну шоу-програму та розважальну подорож. Адже Б-ба – це бешкетний, непередбачуваний персонаж, який досить милий та добрий (навіть коли злиться й не може знайти вихід із ситуації). Увагу інопланетної істоти привертає все:

•  повітряні кульки;

•  мильні бульбашки;

•  веселка та інше.

В результаті увагу Б-би привертають дуже звичні для нас речі та предмети. Тому Б-ба у Полтаві ставить перед собою одне з головних завдань – навчити дітей звертати увагу на прості, але такі цікаві та корисні речі, події, що відбуваються у нашому житті. Б-ба вчить бачити прекрасне й водночас казкове практично у всьому, задовольняючись навіть швидкоплинними радощами життя.

Де та як запросити персонажа Б-ба на свято?

Дитячий клуб «Острівець пригод» пропонує всім охочим замовити аніматора Б-ба на будь-який святковий захід, підбираючи спеціальну розважальну програму. Наша команда виїжджає за вказаною адресою, допомагаючи провести свято, як у закритому приміщенні, так і на свіжому повітрі.

Б-ба на свято точно знає, як привернути увагу дітей, незалежно від їхньої кількості та вікової групи. Разом з аніматором замовник зможе додатково скористатися такими послугами, як пін'ята, мильні бульбашки, паперове шоу та інше.