Организация и проведение детских праздников в Полтаве

Аниматоры на день рождения, выпускной, праздничные мероприятия

 

 

Персонаж «каченя Лалафан»

 

 

 

Каченя Лалафанфан – наймиліший персонаж, який готовий приїхати на будь-яке дитяче свято і зачарувати всіх своєю добротою, гарним настроєм та рум'яними щічками. Завдяки високій деталізації використовуваних костюмів, аніматор зможе передати необхідну святкову атмосферу, повністю занурюючись у ігри та розваги. Разом із дітьми качечка Лалафанфан пуститься у танець, зіграє у захоплюючі ігри, проведе цікаві конкурси та інше.

Свято разом з качечкою Лалафанфан

Каченя Лалафанфан для дітей підготувало масштабну програму та незабутнє шоу, яке приверне увагу маленьких непосид. Разом з персонажем дітлахи зможуть вирушити у подорожі в гонитві за пригодами, які чекають їх на шляху до далекої Південної Кореї.

Таке м'яке та пухнасте створіння допоможе організувати запальне свято, пропонуючи наступні можливі розваги:

•  використання пін 'яти з різними варіантами наповнення;

•  ігри із застосуванням великих мильних бульбашок;

•  всілякі майстер-класи для хлопчиків та дівчаток з урахуванням їхньої вікової групи.

На всіх гостей свята чекає гарний настрій, запальна програма, ігри та танці, а також новий та яскравий, барвистий реквізит від аніматорів качечки Лалафанфан .

Замовити качечку Лалафанфан на дитяче свято

У дитячому клубі «Острівець пригод» до уваги замовників запропоновані костюми у стилі « качечка Лалафанфан» на День народження дитини, на випускний у дитячому садку та інші заходи. Наші аніматори точно знають, як зацікавити дітлахів і захопити за допомогою ретельно спланованої шоу-програми.

Крім того, замовник зможе замовити качечку Лалафанфан у Полтаві , використовуючи додаткові послуги – повітряні кульки, мильні бульбашки, татуювання гліттером та інше. Аніматори готові провести шоу-програму на виїзді – у закритих приміщеннях чи на свіжому повітрі.