Организация и проведение детских праздников в Полтаве

Аниматоры на день рождения, выпускной, праздничные мероприятия

 

 

Великий білий ведмедик «Умка»

 

 

-Для зустрічі з пологового будинку.

-Привітання на день народження або інше свято.

-Відкриття магазину, промоакції.

-День села,міста.

-Випускні чи свято першого дзвоника.

-Вітання дітей, дорослих або людей поважного віку.

-Ювілей або просто день народження.

-Велику компанію або одного іменинника.

-На вулиці, спортзалі, актовому залі, квартирі, пентхаусі, ресторані.

-В місті Полтава, області.

Наш ведмедик "Умка" готовий вітати, не залишаючи байдужим нікого. До вас ми можемо завітати в будь-який час, в будь-яке місце.

Висота ведмедика 2 метри 60 см, зазвичай він може вітати як в звичайній квартирі,так і в приватному будинку.

Білий ведмедик подарує незабутні ємоції, які запамятаються НАЗАВЖДИ

Часто говорять, що вітання в квартирі не можливе, бо не поміститься. Наш досвід говорить, зазвичай поміщається.

Білий ведмедик

Білий ведмедик – популярна полярна тваринка, яка вважається однією з найбільших на планеті. Це сильний, мужній і дуже серйозний звір, але тільки на перший погляд. Насправді це ніжна, гарна тваринка, яка любить робити людей щасливими. Це дружелюбний, веселий і точно безпечний ведмедик, який з радістю подарує незабутні емоції дитині, і зробить свято в Полтаві для неї незабутнім. Він неперевершений витівник! З ним можна танцювати, співати, обійматися, грати в різні ігри та конкурси, а також фотографуватися. Для цього досить лиш замовити аніматорів в Полтаві .

Кожен дорослий колись був маленькою дитиною і, звісно, обожнював ведмедиків. Така лялька була майже в кожного! Тому це чудовий варіант для привітання не тільки для дітей, а й для дорослих. Адже і їм іноді потрібна казка і віра в чудеса!

Для кого підійде?

Білий ведмідь в Полтаві – популярний для замовлення привітань на день народження, день святого Валентина, весілля. Також його можна замовити на зустріч з пологового будинку, аеропорту, вокзалу, для доставки подарунку. Нерідко вони стають головними героями промоакцій і виставок. Звичайно, такій зустрічі будуть безмежно раді діти. Ведмедик може зустріти винуватця урочистості вранці біля дому з подарунками, станцювати, заспівати та сфотографуватися. Дуже популярним є запрошення білого ведмедя під музику. Достатньо замовити аніматорів на виїзд – і круті враження гарантовані.

Наш білий ведмідь дуже активний та цікавий. Він здатний запалити все навкруги. Встояти поруч навряд вийде. Це стовідсотково невимовний захват і в дорослих, і в дітей. І це можливо завдяки неймовірно гарній роботі професійних аніматорів в Полтаві , для яких головна мета – створити для вас свято мрії. Таке привітання точно запам'ятається надовго!